English Albanian

Rezervo apartamentin

Çmimi dhe oferta

• Çmimi ditor €45/per natë
• 2-10 net €45/per natë
• Çmimi mujor: €/muaji

*në çmim janë të përfshira të gjitha shpenzimet
*nëse qëndrimi juaj është më i gjatë se një muaj, çmimi është i negociushëm.

Per night 45€

Short term

Dodona Apartament 61

Qyteti: Prishtina

5


Mbi këtë Apartament Kohëshkurtër

The apartment rental is located in the center of Pristina.             

This apartment in Prishtina is 67 m2, two bedroom, it is fit for 4 persons ( 2+1 +1 - ideal for four - 1 double bed , 2 singel bed and one sofa bed in the living room).It has Fully equipped kitchen and a living room. The apartment is situated 100m from National Theater and Swiss Diamond Hotel,just minutes walk to Mother Theresa square.

Paisjet
 • Kuzhinë
 • Wi-fi
 • Tualet
 • Televizion kabllor
 • Ngrohje
 • Televizion
 • Makinë të rrobave
 • Ashensor
 • Pegull dhe bordi i hekurosjes
 • Qasje per Hendikap
 • Tharse flokesh
 • Varëse rrobash
 • Peshqira
 • Mbuloja
 • Shampon
 • Leter tualeti
 • Parking
 • Balkon
 • Kondicioner

  Rregullat ne Apartament
  1. Ne i bëjmë mysafiret tonë te ndjehen si në shtëpi te tyre.
  2. Muzikë me zë të lartë dhe zhurma nuk është e lejuar në mes 22: 00-08: 00.
  3. Në lidhje me çdo situatë të papërshtatshme ne jena në dispozicion në çdo kohë.

  Afër
  • Parlamentit dhe Ndërteses te Qeverisë
  • Sheshi Nëna Terezë
  • Dodona Teater
  • Teatri Kombëtar
  • Kinemaja ABC
  • Parku i Qytetit
  • Zyra e BE-së në Kosovë

  Komente

  5


  Ne kemi qëndruar në Dodona Apartaments dhe na ka pelqyer shumë. Apartmanti ka qen shumë i pastër dhe modern, gjith ashtu i gjith objekti. Vendndodhja ishte shumë e mirë, në qendër të qytetit, dhe stafi i Dodona Apartments ishin shumë të sjellshëm.
  — John, London
  Rezervo apartamentin

  Apartmane të njejta: Kohëshkurtër

  Dodona Penthouse 67

  Qyteti: Prishtina

  Per night 80€

  5


  Dodona Penthouse 68

  Qyteti: Prishtina

  Per night 90€

  5


  Dodona Penthouse 43

  Qyteti: Prishtina

  Price is negotiable €

  5  Të gjitha →