A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Char_limit has a deprecated constructor

Filename: char_limit/pi.char_limit.php

Line Number: 48

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c12/h07/mnt/217374/domains/dodonaapartments.com/html/bold/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 475

Rules on how to partner
English Albanian


Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtër

Apartmane të mobiluara në Prishtinë me çmime të volitshme

Dodona Penthouse 68

Qyteti: Prishtina

Per night 90€

5


Dodona Apartament 61

Qyteti: Prishtina

Long term €

5


Dodona Apartament 48

Qyteti: Prishtina

Long term €

5See all →