Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtër

Apartamente të mobiluara plotësisht në qender të Prishtinës

★★★★★
Ballina Kohëshkurtër Kohëgjatë Penthouse

Shërbimi më kualitativ dhe i përpiktë

Dodona Apartments është një Apart-Hotel i dizajnuar me stil modern europian, i vendosur në qendër të Prishtinës me një distancë të shkurtër nga të gjitha institucionet kyçe të Kosovës.Dodona Apartments ofron apartamente dhe penthouses afatshkurtër dhe afatgjatë të cilësisë më të lartë në Prishtinë. Të gjitha apartamentet dhe penthouset janë të mobiluara deri në detaje në një stil evropian. Të gjitha apartamentet dhe Penthouse janë të pajisura me TV me ekran të sheshtë dhe kanal kabllor, Wi-Fi, ajër të kondicionuar dhe ballkone, një kuzhinë të pajisur plotësisht, zonë ngrënieje, hekur dhe dërrasë hekurosjeje, tharëse flokësh, lavatriçe një banjo private, dollapë, çarçafë dhe peshqira. Kujdesi ndaj klientit shkon përtej bërjes së mysafirëve tanë të ndihen si në shtëpinë e tyre.

How it works?

1

Zgjedhe Apartamentin

Bëje zgjedhjen tuaj nga shumë apartamente qe ju ofrojmë.

2

Bëje Rezervimin

Rezervo permes e-mail:

[email protected]

ose telefonave mobil:
+383 (0) 49 49 44 49   WhatsApp & Viber

3

Qendrim të këndshëm

Pas mbërritjes në Prishtinë, do të ndjeheni të mirëseardhur nga stafi i Dodona Apartments.

Kujdesi më i mirë ndaj klientit

Dodona Apartments ka kujdesjen më të mirë për klientet nga të gjitha apartamentet tjera dhe hotelet në dispozicion në Prishtinë! —Cristina, Danimarkë.

Dodona Conference Rooms

Ne ofrojmë salla konferencash dhe salla takimesh me konfigurime të ndryshme të cilat mundësojnë mbajtjen e aktiviteteve si konferenca, kurse trajnuese, seminare ose takime biznesi. Gjatë eventit mund të organizojmë ushqime të shpejta (snacks), mengjes, pushime për kafe dhe dreka biznesi. Gjithashtu, ne ofrojmë drekë biznesi privatisht nga menuja speciale në restorantin e hotelit tonë.

Dodona Restaurant

Shijoni ushqime të shëndetshme në Restorantin Dodona. Duke filluar nga kuzhina lokale, tek specialitetet mesdhetare, Restoranti ynë i ka të gjitha.

Gallery

Nga të vogla dhe të rehatshme deri tek ato të mëdha dhe glamuroze.

Gjëra për të bërë në Prishtinë

Shijo gjithë atë çka ofron Prishtina. Nga restorantet, muzetë, dhe më shumë.