Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtër

Apartamente të mobiluara plotësisht në qender të Prishtinës

★★★★★
Ballina Kohëshkurtër Kohëgjatë Penthouse

Dodona Apartment 11

Per night 100€

Përshkrimi

The apartment rental is located in the center of Pristina.

This apartment in Pristina is 110 m2, two bedroom and two bathroom. It has Fully equipped kitchen and a living room.The apartment is situated 100m from National Theater and Swiss Diamond Hotel,just minutes walk to Mother Theresa square.

Paisjet

Kuzhinë, Wi-fi, Oxhak, Xhakuzi, 2 Tualeta, Televizion kabllor, Ngrohje, Televizion, Makinë të rrobave, Ashensor, Pegull dhe bordi i hekurosjes, Qasje per Hendikap, Tharse flokesh, Varëse rrobash, Peshqira, Mbuloja, Parkingu me pages, Balkon, Kondicioner.

Rregullat ne Apartament

1. Ne i bëjmë mysafiret tonë te ndjehen si në shtëpi te tyre.
2. Muzikë me zë të lartë dhe zhurma nuk është e lejuar në mes 22: 00-08: 00.
3. Në lidhje me çdo situatë të papërshtatshme ne jena në dispozicion në çdo kohë.

Afër

Parlamentit dhe Ndërteses te Qeverisë, Sheshi Nëna Terezë, Dodona Teater, Teatri Kombëtar, Kinemaja ABC, Parku i Qytetit, Zyra e BE-së në Kosovë.

Rezervo Apartamentin

Rezervo Apartamentin

Dërgo kërkesën
Apartamente të ngjajshme

How it works?

1

Zgjedhe Apartamentin

Bëje zgjedhjen tuaj nga shumë apartamente qe ju ofrojmë.

2

Bëje Rezervimin

Rezervo permes e-mail:

[email protected]

ose telefonave mobil:
+383 (0) 49 49 44 49   WhatsApp & Viber

3

Qendrim të këndshëm

Pas mbërritjes në Prishtinë, do të ndjeheni të mirëseardhur nga stafi i Dodona Apartments.

Kujdesi më i mirë ndaj klientit

Dodona Apartments ka kujdesjen më të mirë për klientet nga të gjitha apartamentet tjera dhe hotelet në dispozicion në Prishtinë! —Cristina, Danimarkë.

Dodona Conference Rooms

We offer conference hall and meeting room with various possible configuration for a conference, training course, seminars or for business meeting. During event we can organize quick snacks, coffee breaks and business breakfast. Also we offer private business meals from special menu in our hotel Restaurant.

Dodona Restaurant

Enjoy wholesome meals at the Dodona Restaurant. From local cuisine to Mediterranean specialties, our Restaurant has it all.

Gallery

Nga të vogla dhe të rehatshme deri tek ato të mëdha dhe glamuroze.

Gjëra për të bërë në Prishtinë

Shijo gjithë atë çka ofron Prishtina. Nga restorantet, muzetë, dhe më shumë.