Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtër

Apartamente të mobiluara plotësisht në qender të Prishtinës

★★★★★
Ballina Kohëshkurtër Kohëgjatë Penthouse

Dodona Penthouse 42

3 badrooms + 2 bathrom

Përshkrimi

This penthouse in Pristina is 122 m2, three bedroom and two bathroom. It has Fully equipped kitchen and a living room.

Paisjet

Kitchen, Wi-fi, Fireplace, 2 Bathroom, Cable TV, Heating, Flat-screen TV, Washing machine, Elevator, Iron and ironing board, Handicap Accessible, Hairdryer, Hangers, Towels, Sheets,Parking, Balcony, Air conditioning.

Rregullat ne Apartament

1. We make our guest feel like home;
2. Loud music and noise is not allowed between 22:00-08:00;
3. Regarding any inconvenient situation we are available at any time.

Afër

Parliament and Government building, Mother Theresa Boulevard, Dodona Theater, National Theater, ABC Cinema, City Park, EU Office in Kosovo.

Rezervo Apartamentin

Rezervo Apartamentin

Dërgo kërkesën
Apartamente të ngjajshme

How it works?

1

Zgjedhe Apartamentin

Bëje zgjedhjen tuaj nga shumë apartamente qe ju ofrojmë.

2

Bëje Rezervimin

Rezervo permes e-mail:

[email protected]

ose telefonave mobil:
+383 (0) 49 49 44 49   WhatsApp & Viber

3

Qendrim të këndshëm

Pas mbërritjes në Prishtinë, do të ndjeheni të mirëseardhur nga stafi i Dodona Apartments.

Kujdesi më i mirë ndaj klientit

Dodona Apartments ka kujdesjen më të mirë për klientet nga të gjitha apartamentet tjera dhe hotelet në dispozicion në Prishtinë! —Cristina, Danimarkë.

Dodona Conference Rooms

We offer conference hall and meeting room with various possible configuration for a conference, training course, seminars or for business meeting. During event we can organize quick snacks, coffee breaks and business breakfast. Also we offer private business meals from special menu in our hotel Restaurant.

Dodona Restaurant

Enjoy wholesome meals at the Dodona Restaurant. From local cuisine to Mediterranean specialties, our Restaurant has it all.

Gallery

Nga të vogla dhe të rehatshme deri tek ato të mëdha dhe glamuroze.

Gjëra për të bërë në Prishtinë

Shijo gjithë atë çka ofron Prishtina. Nga restorantet, muzetë, dhe më shumë.