A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Char_limit has a deprecated constructor

Filename: char_limit/pi.char_limit.php

Line Number: 48

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c12/h07/mnt/217374/domains/dodonaapartments.com/html/bold/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 475

Dodona Penthouse 58
English Albanian

Rezervo apartamentin

Çmimi dhe oferta

This penthouse in Pristina is 120 m2, three bedroom and two bathroom. It has Fully equipped kitchen and a living room.The penthouse is situated 100m from National Theater and Swiss Diamond Hotel,just minutes walk to Mother Theresa square.

Price is negotiable €

Penthouse

Dodona Penthouse 58

Qyteti: Prishtina

5


Mbi këtë Apartament Penthouse

The penthouse rental is located in the center of Pristina.

This penthouse in Pristina is 120 m2, three bedroom and two bathroom. It has Fully equipped kitchen and a living room.The penthouse is situated 100m from National Theater and Swiss Diamond Hotel,just minutes walk to Mother Theresa square.

Paisjet
 • Kuzhinë
 • Wi-fi
 • Oxhak
 • Xhakuzi
 • 2 Tualeta
 • Televizion kabllor
 • Ngrohje
 • Televizion
 • Makinë të rrobave
 • Ashensor
 • Pegull dhe bordi i hekurosjes
 • Qasje per Hendikap
 • Tharse flokesh
 • Varëse rrobash
 • Peshqira
 • Mbuloja
 • Parkingu me pages
 • Balkon
 • Kondicioner

  Rregullat ne Penthouse
  1. Ne i bëjmë mysafiret tonë te ndjehen si në shtëpi te tyre.
  2. Muzikë me zë të lartë dhe zhurma nuk është e lejuar në mes 22: 00-08: 00.
  3. Në lidhje me çdo situatë të papërshtatshme ne jena në dispozicion në çdo kohë.

  Afër
  • Parlamentit dhe Ndërteses te Qeverisë
  • Sheshi Nëna Terezë
  • Dodona Teater
  • Teatri Kombëtar
  • Kinemaja ABC
  • Parku i Qytetit
  • Zyra e BE-së në Kosovë

  Komente

  5


  Ne kemi qëndruar në Dodona Apartaments dhe na ka pelqyer shumë. Apartmanti ka qen shumë i pastër dhe modern, gjith ashtu i gjith objekti. Vendndodhja ishte shumë e mirë, në qendër të qytetit, dhe stafi i Dodona Apartments ishin shumë të sjellshëm.
  — John, London
  Rezervo apartamentin

  Apartmane të njejta: Penthouse

  Dodona Penthouse 43

  Qyteti: Prishtina

  Price is negotiable €

  5


  Dodona Penthouse 68

  Qyteti: Prishtina

  Price is negotiable €

  5


  Dodona Penthouse A37

  Qyteti: Prishtina

  Price is negotiable €

  5  Të gjitha →