A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Char_limit has a deprecated constructor

Filename: char_limit/pi.char_limit.php

Line Number: 48

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c12/h07/mnt/217374/domains/dodonaapartments.com/html/bold/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 475

Dodona Penthouse A37
English Albanian

Rezervo apartamentin

Çmimi dhe oferta

This penthouse in Pristina is 115 m2, two bedroom. It has Fully equipped kitchen and a living room.The penthouse is situated 100m from National Theater and Swiss Diamond Hotel,just minutes walk to Mother Theresa square.

Price is negotiable €

Penthouse

Dodona Penthouse A37

Qyteti: Prishtina

5


Mbi këtë Apartament Penthouse

The penthouse rental is located in the center of Pristina.

This penthouse in Pristina is 115 m2, two bedroom. It has Fully equipped kitchen and a living room.The penthouse is situated 100m from National Theater and Swiss Diamond Hotel,just minutes walk to Mother Theresa square.

Paisjet
 • Kuzhinë
 • Wi-fi
 • Oxhak
 • Xhakuzi
 • Tualeta
 • Televizion kabllor
 • Ngrohje
 • Televizion
 • Makinë të rrobave
 • Ashensor
 • Pegull dhe bordi i hekurosjes
 • Qasje per Hendikap
 • Tharse flokesh
 • Varëse rrobash
 • Peshqira
 • Mbuloja
 • Parkingu me pages
 • Balkon
 • Kondicioner

  Rregullat ne Penthouse
  1. Ne i bëjmë mysafiret tonë te ndjehen si në shtëpi te tyre.
  2. Muzikë me zë të lartë dhe zhurma nuk është e lejuar në mes 22: 00-08: 00.
  3. Në lidhje me çdo situatë të papërshtatshme ne jena në dispozicion në çdo kohë.

  Afër
  • Parlamentit dhe Ndërteses te Qeverisë
  • Sheshi Nëna Terezë
  • Dodona Teater
  • Teatri Kombëtar
  • Kinemaja ABC
  • Parku i Qytetit
  • Zyra e BE-së në Kosovë

  Komente

  5


  Ne kemi qëndruar në Dodona Apartaments dhe na ka pelqyer shumë. Apartmanti ka qen shumë i pastër dhe modern, gjith ashtu i gjith objekti. Vendndodhja ishte shumë e mirë, në qendër të qytetit, dhe stafi i Dodona Apartments ishin shumë të sjellshëm.
  — John, London
  Rezervo apartamentin

  Apartmane të njejta: Penthouse

  Dodona Penthouse 43

  Qyteti: Prishtina

  Price is negotiable €

  5


  Dodona Penthouse 68

  Qyteti: Prishtina

  Price is negotiable €

  5


  Dodona Penthouse 67

  Qyteti: Prishtina

  Price is negotiable €

  5  Të gjitha →