Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtër

Apartamente të mobiluara plotësisht në qender të Prishtinës

★★★★★
Ballina Kohëshkurtër Kohëgjatë Penthouse

Dodona Penthouse 43

Përshkrimi

This Penthouse with Great View of Pristina is 118 m2, two bedroom. It has Fully equipped kitchen and a living room.

Paisjet

Kuzhinë, Wi-fi, Oxhak, Xhakuzi, 2 Tualeta, Televizion kabllor, Ngrohje, Televizion, Makinë të rrobave, Ashensor, Pegull dhe bordi i hekurosjes, Qasje per Hendikap, Tharse flokesh, Varëse rrobash, Peshqira, Mbuloja, Parking, Balkon, Kondicioner.

Rregullat ne Apartament

1. Ne i bëjmë mysafiret tonë te ndjehen si në shtëpi te tyre.
2. Muzikë me zë të lartë dhe zhurma nuk është e lejuar në mes 22: 00-08: 00.
3. Në lidhje me çdo situatë të papërshtatshme ne jena në dispozicion në çdo kohë.

Afër

Parlamentit dhe Ndërteses te Qeverisë, Sheshi Nëna Terezë, Dodona Teater, Teatri Kombëtar, Kinemaja ABC, Parku i Qytetit, Zyra e BE-së në Kosovë.

Rezervo Apartamentin

Rezervo Apartamentin

Dërgo kërkesën
Apartamente të ngjajshme

How it works?

1

Zgjedhe Apartamentin

Bëje zgjedhjen tuaj nga shumë apartamente qe ju ofrojmë.

2

Bëje Rezervimin

Rezervo permes e-mail:

[email protected]

ose telefonave mobil:
+383 (0) 49 49 44 49   WhatsApp & Viber

3

Qendrim të këndshëm

Pas mbërritjes në Prishtinë, do të ndjeheni të mirëseardhur nga stafi i Dodona Apartments.

Kujdesi më i mirë ndaj klientit

Dodona Apartments ka kujdesjen më të mirë për klientet nga të gjitha apartamentet tjera dhe hotelet në dispozicion në Prishtinë! —Cristina, Danimarkë.

Dodona Conference Rooms

Ne ofrojmë salla konferencash dhe salla takimesh me konfigurime të ndryshme të cilat mundësojnë mbajtjen e aktiviteteve si konferenca, kurse trajnuese, seminare ose takime biznesi. Gjatë eventit mund të organizojmë ushqime të shpejta (snacks), mengjes, pushime për kafe dhe dreka biznesi. Gjithashtu, ne ofrojmë drekë biznesi privatisht nga menuja speciale në restorantin e hotelit tonë.

Dodona Restaurant

Shijoni ushqime të shëndetshme në Restorantin Dodona. Duke filluar nga kuzhina lokale, tek specialitetet mesdhetare, Restoranti ynë i ka të gjitha.

Gallery

Nga të vogla dhe të rehatshme deri tek ato të mëdha dhe glamuroze.

Gjëra për të bërë në Prishtinë

Shijo gjithë atë çka ofron Prishtina. Nga restorantet, muzetë, dhe më shumë.